Kāds ir tavs kabriolets?

Arī 2018. gadā kabriolets ir auto, kas vienmēr pievērš apkārtējo uzmanību. Pietiek jau ar to vien, ka šai automašīnai nav jumts, lai garamgājēji atskatītos.  Latvijā kabrioletus varam manīt uz ielas ļoti reti un arī tad, tikai vasarā. Vēlamies noteikt, kurš ir Latvijā populārākais un mīlētākais kabriolets.

Jāpiebilst gan, ka auto ir kā mamma, katram savējais ir labākais, tādēļ neieslīgsim kritikā, bet vienkārši draudzīgi apmainīsimies ar viedokļiem.

TEV PIEDER KABRIOLETS ? Pasaki arī citiem:

  • kāds auto tev pieder,
  • kā izvēlējies,
  • cik ilgi lieto,
  • kādēļ tavs auto ir pats labākais.

Uz tavu atsaucību cerot, kabrioklubs.lv

 

Jaunumi kabrioletu un citu auto īpašniekiem

Tev vēl nav savs kabriolets, bet ļoti tādu vēlies ? Aplūko, kuri auto kredīti Latvijā ir paši izdevīgākie. Daži no tiem ļauj aizņemties līdz pat 15 000 eiro uz pieciem gadiem, kas ir vairāk kā pietiekami, lai nopirktu lietotu vai mazlietotu kabrioletu internetā. 

Saskaņā ar meteo.lv  un laika-prognoze.lv datiem 2018. gada vasara bija garākā meteoroloģisko novērojumu vēsturē. Ja šī tendence turpinās saglabāties, mēs varam sagaidīt vēl daudz siltas kabrioletu vasaras un šī tipa automašīna Latvijā varētu kļūt aizvien populārāka. Šobrīd nereti ir vērojamas situācijas, kad kabrioleti vasarai beidzoties tiek nolikti garāžā, bet nākotnē mēs iespējams varēsim ar tiem braukt visu ziemu.

Iespējams, tieši šī iemesla dēļ kabrioleta markas auto mēdz būt zemākas vai arī pēc tiem ir zems pieprasījums. Pircēju loks ir ierobežots, piedāvājums ir mazs un, ja kādam pārdevējam steidzami vajag tikt pie naudas, viņš ir gatavs iet uz kompromisiem. Kabrioklubs.lv gan prognozē, ka pārskatāmā nākotnē kabrioleti varētu daudz labprātāk tikt pieņemti kā nodrošinājums jeb garantija reizēs, kad nepieciešams kredīts pret auto ķīlu. Kredit portālā gan nav ziņas par aizdevumiem, kas tiek izsniegti pret kabrioleta ķīlu, bet varam prognozēt, ka jau tuvākajos gados ieķīlāt šī tipa auto būs iespējams. No otras puses, kādēļ ieķīlāt automašīnu, kura ir tik patīkama, uzticama un tik labi kalpo.