Par mums

Godātais lasītāj !

Gads ir balts no abiem galiem un pa vidu zaļš. Tieši šis zaļais vidus ir tā gada daļa, kas visvairāk interesē jebkuru kabrioleta īpašnieku. Līdz kabrioletam katrs no mums ir nonācis savā veidā. Kāds, baidoties par savu dzīvību vai vēloties paaugstināt komfortu, ir pārgājis no motocikla. Citi, aktīvas atpūtas cienītāji, kas priekšroku dod klinkšu kāpšanai, sērfošanai, alpīnismam, braukšanai ar ūdensslēpem, riteņbraukšanai vai līdzīgiem sporta veidiem vēlas paildzināt sajūtu, ka gar ausīm svilpo vējš. Lai arī iemesli katram no mums ir savi, tomēr vēlme pēc prieka sajūtas un reizē komforta, ko sniedz kabriolets ir kopīga.

Latvijas klimatiskie apstākļi nav 100% piemēroti kabrioletiem un tieši tādēļ šie braucamrīki Latvijā nav pārlieku izplatīti. Tas nekas. Mūsu mērķis nav apvienot visus autovadītājus, bet gan tos, kam ir sava vērtību skala un izpratne par kabrioleta priekšrocībām.

Aktuālā informācija, konsultācijas, kabrioletu iegāde, remonts, apdrošināšana, konkursi, padomi, joki, video un savstarpējā komunikācija. Šīs ir galvenās jomas, kurām turpmāk pievērsīsies kabrioklubs.lv. Ja vēlies mums palīdzēt, dod ziņu, ļoti gaidīsim.

Veselums ir, kas vairāk kā daļu summa. Kopā mums izdosies.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *